Na moście często można spotkać okoliczną młodzież. Na moście często można spotkać okoliczną młodzież. Fb/Sulęcinek.pl

Niebezpieczna zabawa

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Młodzi mieszkańcy Sulęcinka znaleźli nowe miejsce na spędzanie wolnego czasu. Jednak pojawia się wiele wątpliwości, czy jest ono odpowiednie i bezpieczne.

Jest nim bowiem most kolejowy przy ulicy Podgórnej w Sulęcinku. Sprawę zachowania młodzieży poruszył w ostatnim czasie profil facebookowy Sulęcinek.pl. Zamieszczony tam post ze zdjęciami młodych ludzi przechadzającymi się po stalowych konstrukcjach wywołał sporą dyskusję.
„Zapominacie, że jest to stalowy most, a nad nim idzie wysokie napięcie. Zabawa w takim miejscu jest śmiertelnie niebezpieczna” - zwraca uwagę jeden z mężczyzn w komentarzu. Nie brakuje także internautów usprawiedliwiających nietypowe miejsce schadzek młodych osób. „To gdzie oni mają siedzieć, skoro z placu ich wyganiają, bo jest w remoncie? - zauważa inny.
Mieszkańcy zwracają również uwagę na nieodpowiedzialność rodziców i osób dorosłych, które nie reagują na zachowania mogące doprowadzić do dużego niebezpieczeństwa.

Norbert

Interesuję się polskim sportem w szczególności piłką nożną i Lechem Poznań. W wolnym czasie biorę udział w zawodach biegowych. Pasjonuje mnie również historia oraz Popkultura w tym muzyka rozrywkowa lat 80-tych. W gazecie zajmuję się przede wszystkim sprawami gminnymi i sportowymi.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – n.bartkowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA