Młodzi artyści zaprezentowali bogaty repertuar muzyczny. Młodzi artyści zaprezentowali bogaty repertuar muzyczny.

Garby stolicą piosenki

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W minioną niedzielę, już po raz 24. odbył się Festiwal Wesołe Nutki. Koncert miał miejsce w domu wiejskim w Garbach. Otwarcia konkursu dokonał laureat programu „Mam Talent” Jakub Herfort.

Podczas festiwalu przesłuchano łącznie 60 uczestników wyłonionych we wcześniejszych eliminacjach. Po występach konkursowych, zaprezentowali się również zwycięzcy z poprzedniej edycji, m.in. Wiktor Jabłoński, Kinga Żelichowska oraz Ewelina Króliczak.
Jury w składzie: przewodniczący Paweł Bączkowski oraz Piotr Nowak i Kasper Ekert wskazali laureatów tegorocznej edycji. W pierwszej kategorii wiekowej zwyciężyła Ada Jarek z Młodzieżowego Domu Kultury w Kaliszu. W drugiej grupie wiekowej triumfowała Maja Biernat z Mościenicy. W trzeciej kategorii wiekowej natomiast najlepsza okazała się Wiktoria Bugnacka z Gminnego Ośrodka Kultury w Budzyniu. Do Emilii Nowak powędrowała zaś nagroda Grand Prix.
Publiczność podczas festiwalu nie zawiodła, wypełniając salę bo brzegi i oklaskując młodych artystów.

Norbert

Interesuję się polskim sportem w szczególności piłką nożną i Lechem Poznań. W wolnym czasie biorę udział w zawodach biegowych. Pasjonuje mnie również historia oraz Popkultura w tym muzyka rozrywkowa lat 80-tych. W gazecie zajmuję się przede wszystkim sprawami gminnymi i sportowymi.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – n.bartkowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.