Wyróżniona Irena Narolska z przewodniczącym Rady Gminy i wójtem. Wyróżniona Irena Narolska z przewodniczącym Rady Gminy i wójtem.

Zasłużeni i wyróżnieni w Garbach

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W Garbach 1 lutego odbyła się gala, podczas której wyróżniono osoby szczególnie zasłużone dla gminy Krzykosy. W tym roku było to dwóch mieszkańców.

Kapituła pod kierownictwem przewodniczącego Rady Gminy Krzykosy, Krzysztofa Jankowiaka, zdecydowała przyznać tytuł „Zasłużony dla gminy Krzykosy” Irenie Narolskiej, która od wielu lat działa na rzecz lokalnej społeczności i kultury oraz pośmiertnie Wiesławowi Zającowi - przewodniczącym Rady Gminy Krzykosy oraz działaczowi OSP Murzynowo Leśne. Statuetkę dla W. Zająca odebrali jego żona i syn.

Podczas gali wyróżnienia otrzymali także: Anna Becela z zespołu GAMA, Jerzy Olejniczak i Robert Matuszewski za pracę na rzecz społeczności Sulęcinek, Piotr Zięty za organizację turniejów piłkarskich i pracę społeczną, Piotr Nowak za działalność społeczną i kulturalną oraz Małgorzata i Bartosz Brodalowie za bezinteresowną akcję ratowniczą.

Na zakończenie zebrani wysłuchali wystąpienia wokalistów.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.