W Solcu doszło do dachowania pojazdu. W Solcu doszło do dachowania pojazdu. OSP Krzykosy

Pracowity okres dla służb

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Miniony tydzień nie należał do spokojnych i bezpiecznych na drogach gminy. Jednostki OSP często wzywane były do kolizji i wypadków.

Najgorsze warunki na drogach panowały w poniedziałek 14 stycznia. „Szklanka” spowodowała wtedy wiele zdarzeń oraz problemów – m.in. na drodze krajowej nr 11 na wysokości Krzykos samochód ciężarowy blokował przejazd.

W środę 16 stycznia o godzinie 21:20 jednostki OSP Krzykosy i Miąskowo zostały zadysponowane do plamy oleju właśnie w Miąskowie. W działaniach brała też udział policja.

Dzień później, 17 stycznia o godzinie 4:07 druhowie z Krzykos, strażacy z JRG Środa, Zespół Ratownictwa Medycznego oraz funkcjonariusze policji powiadomieni zostali o dachowaniu pojazdu w Solcu. Jednej osobie biorącej udział w zdarzeniu trzeba było udzielić kwalifikowanej pierwszej pomocy. Następnie zabezpieczono miejsce zdarzenia oraz posprzątano teren. Średzka policja prowadzi czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności wypadku.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.