Zaloguj

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me
 Podczas kameralnego spotkania przy kawie Olga Rudnicka opowiedziała m.in. o swoich początkach literackich. Podczas kameralnego spotkania przy kawie Olga Rudnicka opowiedziała m.in. o swoich początkach literackich.

Kryminalnie z Olgą Rudnicką

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzięki BPG Krzykosy czytelnicy mieli okazję do wzięcia udziału w kryminalnym spotkaniu z Olgą Rudnicką ? autorką kilkunastu książek, głównie kryminałów.

3 listopada Biblioteka Publiczna Gminy Krzykosy, przy współpracy z Wojewódzką Biblioteką i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu, zorganizowała spotkanie autorskie z Olgą Rudnicką. Odbyło się ono w niedawno oddanej do użytku filii bibliotecznej w Pięczkowie.
Pochodząca ze Śremu pisarka zadebiutowała już w wieku 19 lat powieścią pt. ,,Martwe jezioro?. Oprócz tego wydała kilkanaście innych książek, głównie kryminałów. Podczas spotkania opowiadała o swoich początkach literackich, o pracy, o wyjątkowej wyobraźni, która pozwala jej czerpać pomysły do kolejnych książek, oraz o inspiracjach i zainteresowaniach. Młoda pisarka tak zainteresowała swoje audytorium, że większość uczestników zdecydowała się wypożyczyć jej książki. Na koniec Olga Rudnicka podpisywała swoje książki oraz wpisała się do kroniki biblioteki.

Ostatnio zmieniany środa, 22 listopad 2017 13:34

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Warto obejrzeć