Podczas kameralnego spotkania przy kawie Olga Rudnicka opowiedziała m.in. o swoich początkach literackich. Podczas kameralnego spotkania przy kawie Olga Rudnicka opowiedziała m.in. o swoich początkach literackich.

Kryminalnie z Olgą Rudnicką

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dzięki BPG Krzykosy czytelnicy mieli okazję do wzięcia udziału w kryminalnym spotkaniu z Olgą Rudnicką ? autorką kilkunastu książek, głównie kryminałów.

3 listopada Biblioteka Publiczna Gminy Krzykosy, przy współpracy z Wojewódzką Biblioteką i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu, zorganizowała spotkanie autorskie z Olgą Rudnicką. Odbyło się ono w niedawno oddanej do użytku filii bibliotecznej w Pięczkowie.
Pochodząca ze Śremu pisarka zadebiutowała już w wieku 19 lat powieścią pt. ,,Martwe jezioro?. Oprócz tego wydała kilkanaście innych książek, głównie kryminałów. Podczas spotkania opowiadała o swoich początkach literackich, o pracy, o wyjątkowej wyobraźni, która pozwala jej czerpać pomysły do kolejnych książek, oraz o inspiracjach i zainteresowaniach. Młoda pisarka tak zainteresowała swoje audytorium, że większość uczestników zdecydowała się wypożyczyć jej książki. Na koniec Olga Rudnicka podpisywała swoje książki oraz wpisała się do kroniki biblioteki.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.