Podczas Balu Wszystkich Świętych nie zabrakło wspólnej zabawy i śpiewu. Podczas Balu Wszystkich Świętych nie zabrakło wspólnej zabawy i śpiewu.

Święci uśmiechnięci

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Śmiech, radość i wspólny śpiew ? to wszystko towarzyszyło dzieciom w drodze do sali wiejskiej podczas Korowodu Wszystkich Świętych.

Na zorganizowany przez parafię pw. Chrystusa Króla oraz Zespół Szkół w Sulęcinku Bal Wszystkich Świętych przybyły dzieci ubrane w samodzielnie stworzone stroje. Wśród nich były aniołki, zakonnice i dziewczynki przebrane za Maryję. Impreza rozpoczęła się wspólnymi śpiewami i tańcami pod sulęcińskim kościołem, skąd uczestnicy udali się korowodem do sali wiejskiej. Tam czekała na nich dalsza część atrakcji. Dzieci przebrane za świętych miały okazję nie tylko do zabawy przy muzyce i tańcach integracyjnych, ale także do brania udziału w konkursach. Jednym z nich było przebicie balonika, w środku którego znajdował się opis świętego. Zadanie polegało na odgadnięciu jego imienia. Był także konkurs na najładniejsze stroje świętych oraz wyzwanie polegające na wykonaniu z bibuły ubrania dla aniołka. Nie zabrakło też słodkich upominków dla wszystkich

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.