Strażacy z Krzykos i Nowego Miasta otrzymali podziękowania za zaangażowanie, zwłaszcza podczas wichur jakie nawiedziły te gminy w sierpniu. Strażacy z Krzykos i Nowego Miasta otrzymali podziękowania za zaangażowanie, zwłaszcza podczas wichur jakie nawiedziły te gminy w sierpniu.

Podziękowania z rąk ministra

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jednostka pożarnicza z Krzykos otrzymała dofinansowanie na ochronę przeciwpowodziową. Podczas uroczystości wręczenia decyzji strażakom podziękował minister Mariusz Błaszczak.

Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Krzykos i Nowego Miasta jako jedyne z powiatu średzkiego otrzymały dofinansowanie w wysokości 10 tys. zł na cele ochrony przeciwpożarowej. Uroczystość, podczas której dokonano wręczenia decyzji, miała miejsce w środę 20 września na terenie Komendy Miejskiej w Poznaniu. Druhowie z Krzykos odebrali wtedy listy gratulacyjne wraz z wyrazami wdzięczności z rąk ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Błaszczaka. Członek rządu podziękował strażakom za ich zaangażowanie i ofiarność podczas akcji ratowniczych, głównie tych, które były wymuszone skutkami sierpniowych nawałnic. Minister wręczył też podziękowania i nagrody indywidualne. Z powiatu średzkiego otrzymali je Adam Rogacki z OSP w Klęce oraz czterech strażaków z PSP w Środzie.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.