Wśród wyróżnionych gospodarstw znalazło się jedno z Sulęcina. Wśród wyróżnionych gospodarstw znalazło się jedno z Sulęcina.

Gospodarstwo z Sulęcina wyróżnione

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W siedzibie Starostwa Powiatowego w Grodzisku Wielkopolskim odbył się finał wojewódzkiego i regionalnego etapu konkursu organizowanego przez KRUS – „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2018”. Wśród wyróżnionych znalazło się gospodarstwo rolne z naszego powiatu.

Celem Konkursu przeprowadzonego w tym roku była promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwie rolnym.
Komisje konkursowe oceniły m.in.: organizację obejścia i podwórza gospodarstwa, ład i porządek w obrębie podwórza, zabudowań i stanowisk pracy, stan techniczny budynków inwentarskich i gospodarczych, stan techniczny maszyn i narzędzi, warunki obsługi i bytowania zwierząt, wyposażenie w ubrania robocze i środki ochrony osobistej, estetykę gospodarstw, a także zastosowane rozwiązania organizacyjne, technologiczne i techniczne wpływające na bezpieczeństwo.
II miejsce w etapie regionalnym przypadło gospodarstwu prowadzonemu przez pana Michała Jaśkowiaka z Sulęcina.

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corrso - WIOSNA
S21 - Laweta