Mieszkańcy Sulęcinka świętowali 100-lecie odzyskania Niepodległości już w sobotę. To wtedy odbyła się uroczysta msza św., odsłonięcie i poświęcenie obelisku oraz wieczornica patriotyczna.
Uczniowie Ośrodka Rewalidacyjno Edukacyjno Wychowawczego Zielona Wyspa 10 listopada wzięli udział w akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Rekord dla Niepodległej”.
W Sulęcinku powstaje pomnik poświęcony pamięci o osobach z okolicy, które przyczyniły się 100 lat temu do odzyskania niepodległości przez nasz kraj. Już wkrótce odbędzie…
W niedzielę przed mszą świętą o godz. 11:00 w kościele pw. Chrystusa Króla w Sulęcinku odbyło się uroczyste poświęcenie figury Matki Bożej.
Od piątku do niedzieli Garby już po raz 19. stały się stolicą samochodów Garbusów i kultowych Volkswagenów transporterów, tzw. „Ogórków”.
Wiesław Zając, Przewodniczący Rady Gminy Krzykosy, zmarł w niedzielny poranek 26 sierpnia.
48-osobowa grupa seniorów i osób niepełnosprawnych z powiatu średzkiego wybrała się do ogrodów ziołowych „Hyzop” koło Koła.
W siedzibie Starostwa Powiatowego w Grodzisku Wielkopolskim odbył się finał wojewódzkiego i regionalnego etapu konkursu organizowanego przez KRUS – „Bezpieczne Gospodarstwo Rolne 2018”. Wśród wyróżnionych…