×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Rodzina Staszewskich jak co roku zaprasza do Annopola na pełen relaks pod chmurką. Rodzina Staszewskich jak co roku zaprasza do Annopola na pełen relaks pod chmurką.

Przewodnik po Craft Beer Camp, czyli piwny piknik dla każdego.

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Już w najbliższy piątek o godzinie 16.00 rozpocznie się Craft Beer Camp, czyli szósta edycja festiwalu piw rzemieślniczych w Annopolu, impreza mająca na celu promowanie walorów odradzającego się w Polsce piwowarstwa rzemieślniczego.

W tym roku na Craft Beer Camp przyjeżdża 18 browarów z różnych zakątków polski, a także z zagranicy. Gospodarzem będzie nasz lokalny Gzub, który ruszył już z produkcją we własnym browarze. Na Craft Beer Camp można próbować i degustować piwa w obecności piwowarów ze wszystkich browarów i zadawać im na ich temat nieskończoną ilość pytań, na które z pewnością z wielką przyjemnością opowiedzą, ponieważ za każdym piwem kryje się jakaś historia.


Gdzie?
W Annopolu, powiat średzki. Przy drodze ze Słupi Wielkiej do Zaniemyśla.


Jak dojechać?
Między Środą a Annopolem będzie kursowała kolejka wąskotorowa, szczegóły na stronie www.craftbeercamp.pl w zakładce komunikacja. Na miejscu zorganizowany będzie parking dla samochodów osobowych.


Pole namiotowe.
Camp, czyli biwak. Jak co roku organizujemy pole namiotowe na perfekcyjnie przygotowanej murawie, wraz z pełnym zapleczem sanitarnym.


Dla kogo?
Wstęp na imprezę jest wolny. Zapraszamy wszystkich miłośników nowych doznań kulinarnych i nie tylko.
Ponadto na festiwalu będzie można smacznie zjeść (sześć foodtrucków) i napić się pysznej kawy - Brisman. Dla zmotoryzowanych będzie istniała możliwość zakupu piwa w butelkach (sklep z piwem poprowadzi Centrala Piwna z Poznania).


Zasady sprzedaży.
Piwo lane na CBC nabywa się za żetony, które wcześniej należy kupić w specjalnie przygotowanym do tego punkcie. Piwa serwowane będą w dwóch pojemnościach degustacyjnych: 150ml i 300ml, w specjalnie dedykowanych festiwalowi szkłom. Tu ważna uwaga, w tym roku na Craft Beer Camp piwo serwowane będzie wyłącznie w szkle! Organizatorzy rezygnują z plastikowych kubków, mając na uwadze kulturę picia piwa. Szkło będzie oddać w punkcie kasowym po okazaniu paragonu – uważamy jednak, że jest to wyjątkowa pamiątka, szkło nie będzie także drogie – mówią organizatory.

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.