W "Antrejce" czekają na Was także ozdoby na taras czy patio. W "Antrejce" czekają na Was także ozdoby na taras czy patio.

Lato we wnętrzach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pomimo czerwcowych dat w kalendarzu lato zawitało do nas w pełni. Ciesząc się wypoczynkiem w pięknych okolicznościach przyrody niektórzy za Was mogą zadawać sobie pytanie: Czy czas odświeżyć nasz dom? Odpowiadamy krótko: tak! A gdzie lepiej skierować się po inspirujące ozdoby, jeśli nie do Antrejki przy ul. Daszyńskiego?

„Dlaczego?” – zapytają ci spośród Czytelników, którzy jeszcze nie odwiedzili tej oazy domowej atmosfery, jaką jest Antrejka. Powodów jest wiele! Najważniejszy z nich to pasja właścicieli, państwa Mroczkowskich. Z ich zamiłowania do pięknych wnętrz powstał sklep dla każdego, kto liczy na wyjątkową niepowtarzalność ozdobnych kompozycji.

Co jeszcze może zachęcić Was do wizyty w Antrejce? Może wybór spośród bogatej oferty wiodących światowych marek? Każdy, kto chciałby dodać swojemu wnętrzu nieco klasycznego ducha, znajdzie w sklepie państwa Mroczkowskich wysokiej jakości design marki Lene Bierre. Z kolei miłośnicy ciepłych wnętrz, bijących nostalgicznym duchem, mogą wybrać coś z wachlarza produktów firmy Green Gate.

Fani nowoczesnych rozwiązań również powinni skierować się ku bramie na ul. Daszyńskiego. Sklep Antrejka w swojej ofercie znalazł bowiem miejsce na ozdoby Bloomingville, które w wielu językach świata stały się synonimem nowoczesności. Zwolennicy minimalnych form mogą z kolei wybrać coś od Tinekhome – producenta, którego poznaje się po urzekającym połączeniu tradycyjnego rzemiosła z nowoczesnym minimalizmem.

Zapamiętajcie zatem, Drodzy Czytelnicy: aby wpuścić lato do swojego wnętrza, należy odwiedzić Antrejkę – vis-a-vis Urzędu Miasta.

 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.