Za działalność rzemieślniczą wyróżnienie otrzymał rodzinny Browar Gzub z Annopola, które odebrała właścicielka Gzuba Katarzyna Staszewska. Za działalność rzemieślniczą wyróżnienie otrzymał rodzinny Browar Gzub z Annopola, które odebrała właścicielka Gzuba Katarzyna Staszewska.

Praca i edukacja w średzkim rzemiośle - Średzkie Sejmiki Kultury [ZDJĘCIA]

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Targi Pracy, Rzemiosła i Edukacji, które odbyły się w czwartek 24 maja na Starym Rynku w Środzie, były inauguracją czterodniowych Średzkich Sejmików Kultury.

Po oficjalnym otwarciu Targów odbyło się uroczyste posiedzenie Zarządu Rzemiosł Różnych w Środzie, podczas którego wręczono wyróżnienia przedsiębiorcom za działalność rzemieślniczą. Następnie prezentację można było zobaczyć przy stoiskach średzkich szkół Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego oraz Zespołu Szkół Rolniczych, które oprócz planów edukacji ukazywały zainteresowanym kierunki kształcenia. Była możliwość także wysłuchać i zobaczyć prezentację Państwowej Inspekcji Pracy, Straży Pożarnej oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Środzie.
Tegoroczne Targi Pracy, Rzemiosła i Edukacji odbyły się na Starym Rynku, by dotrzeć do większej liczby odbiorców, co przyniosło oczekiwany skutek, bowiem zainteresowanych nie brakowało
Organizatorami Targów byli: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie, Punkt Pośrednictwa Pracy OHP, Cech Rzemiosł Różnych w Środzie, powiat średzki i gmina Środa.

Galeria

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.