Zapoznaj się z ofertą Inea Zapoznaj się z ofertą Inea

Szybki i niezawodny internet

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Szybki i niezawodny internet będzie dostępny dla coraz większej liczby mieszkańców powiatu średzkiego. Wszystko to za sprawą firmy INEA z Poznania. Lokalny operator nieustannie inwestuje w naszym regionie – w najbliższym czasie podłączy do swojej sieci blisko 600 gospodarstw domowych w Środzie i okolicach.

Kibice Lecha Poznań kojarzą INEA z tego, że jest ona sponsorem tytularnym stadionu przy Bułgarskiej. Nie wszyscy jednak wiedzą, że to lokalny operator, którego siedziba znajduje się w podpoznańskim Wysogotowie. Firma zatrudnia blisko 1000 pracowników i współpracowników z regionu. INEA to lider usług multimedialnych w Wielkopolsce i jeden z czterech największych operatorów w Polsce, z którym liczą się nawet najwięksi gracze w kraju.

Światłowód w Wielkopolsce tylko od INEA
INEA jest największym w regionie operatorem światłowodowym i jeśli mowa o szerokopasmowym internecie, to w Wielkopolsce powinien on kojarzyć się właśnie z nią. Co ważne, INEA udostępnia swoje sieci także większym, ogólnopolskim operatorom, np. Orange, gwarantując tym samym dostęp do niezawodnego internetu światłowodowego coraz większej liczbie Wielkopolan.
– Szybki internet to szansa na duże inwestycje w każdym zakątku Wielkopolski, szansa na sprowadzenie nawet do małych miejscowości biznesu, który zapewni nowe miejsca pracy, ale też konieczność, jeśli myślimy o lepszej przyszłości dla naszych dzieci czy wnuków – mówi Janusz Kosiński Prezes INEA S.A.
Działania firmy zmierzają do tego, aby każdy mieszkaniec Wielkopolski miał nieograniczony dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu oraz innych usług multimedialnych. Dlatego też w ofercie INEA odnaleźć można bogate pakiety telewizyjne oraz usługi telefoniczne (mobilne i stacjonarne). Wszystko kompleksowo i bez konieczności podpisywania umów z różnymi dostawcami.

Na tle innych operatorów INEA wyróżnia się podejściem do obsługi klienta – jako jedyna na rynku przygotowała dla nich dedykowaną aplikację mobilną, gwarantującą kontakt z operatorem 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Na stronie internetowej inea.pl dostępny jest także konfigurator usług, dzięki któremu każdy klient może stworzyć pakiet idealnie dopasowany do jego potrzeb.

Inwestycje w powiecie średzkim
INEA to firma z regionu, która nieustannie inwestuje w całym województwie, rozbudowując swoją sieć światłowodową. Dzięki tym działaniom dostęp do nowoczesnego, szerokopasmowego internetu uzyskują mieszkańcy obszarów, na których wcześniej nie było możliwości korzystania z tak nowoczesnych usług. Jednym  z takich działań jest rozpoczynający się właśnie Program Operacyjny Polska Cyfrowa (POPC), w ramach którego, przy wsparciu funduszy unijnych, INEA zainwestuje w całej Wielkopolsce blisko 500 mln złotych i przeznaczy je na to, aby podłączyć do swojej sieci blisko 160 tysięcy gospodarstw domowych w całym województwie. W ramach tego projektu dostęp do nowoczesnych usług światłowodowych uzyska blisko 600 gospodarstw domowych w powiecie średzkim. To ogromna szansa, zwłaszcza dla mieszkańców mniejszych miejscowości, którzy wcześniej po prostu nie mieli takich możliwości. Dostęp do nowoczesnych usług multimedialnych, bez wątpienia, wpłynie na szybszy rozwój naszego regionu.
Projekt ten ma jednak nie tylko wymiar komercyjny, bo w jego ramach INEA zapewni dostęp do szybkiego internetu także ponad 600 placówkom edukacyjnym w województwie. Wśród nich znajdą się także szkoły z powiatu średzkiego.
Działania w wielkopolskich szkołach i placówkach samorządowych operator prowadzi jednak w naszym regionie już od dawna. Od zeszłego roku do sieci INEA podłączone są m.in. szkoła podstawowa i Urząd Gminy w Zaniemyślu oraz Starostwo Powiatowe i Urząd Miasta w Środzie Wielkopolskiej.

Salon INEA
ul. Sejmikowa 4 
63-000 Środa Wielkopolska
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 09.00 - 17.30
Sobota: 9.00 - 13.00
tel. 780 226 012
inea.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.