Nagrodzenie przez starostę sportowcy. Nagrodzenie przez starostę sportowcy.

Stypendia rozdane

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ubiegły piątek 23 marca starosta przyznał trzem osobom stypendia sportowe za osiągnięte wyniki. Uroczystość przekazania wyróżnień odbyła się starostwie.

Zgodnie z regulaminem starosta Marcin Bednarz przyznał stypendia sportowe trzem wyróżniającym się sportowcom z powiatu średzkiego.

Stypendium w kwocie 1 500 zł brutto na okres 6 miesięcy otrzymał Bartosz Zaworski za zdobycie złotego medalu na Mistrzostwach Europy w Hokeju na Trawie w Wałczu w lipcu 2017 roku. Jakubowi Ritterowi przyznano 750 zł brutto na okres 3 miesięcy za wywalczenie złotego medalu na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych, Juniorów i Młodzieżowców w Karate WKF w karate kumite indywidualnym -57 kg. Mistrzostwa odbyły się we wrześniu 2017 roku w Pleszewie.

Ostatnią wyróżnioną zawodniczką jest Liwia Chmiel, która otrzymała 750 zł brutto na okres 4 miesięcy. Liwia zdobyła bowiem złoty medal na Letnich Mistrzostwach Polski Juniorów 15 lat w pływaniu na dystansie 200 m stylem klasycznym w lipcu ub.r.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.