BankSGB - reklama w lipcu/sierpniu

Środa: Nie wypożyczałeś jeszcze auta? Czas to zmienić...

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Większość z nas wypożyczalnie aut kojarzy z autem zastępczym, lub wypożyczanymi autami na wakacjach. To błąd, wypożyczenie auta może zainteresować wielu średzian, którzy chętnie skorzystają z takiej usługi! Powodów jest kilka. Co więcej, od niedawna mają taką możliwość bo pod Środą otworzyła się wypożyczalnia WW-Rent i ma wiele do zaoferowania.

Wiedząc, że na nartach jeździmy raz w roku, nie wydajemy pieniędzy i nie kupujemy całego osprzętu, tylko wypożyczamy. Oszczędzamy pieniądze i mamy pewność, że wypożyczony sprzęt jest sprawny i przygotowany do sezonu. Podobnie jest z autami. Powodów, aby wypożyczyć auto jest jednak więcej...

Komfortowo w trasę...

Większość z nas posiada miejskie, niewielkie auta, które średnio nadają się w dalekie podróże, a przecież raz na jakiś czas jedziemy na wakacje, czy do rodziny, która mieszka na drugim końcu Polski. Idealnym rozwiązaniem jest wypożyczenie dużego, komfortowego i przede wszystkim bezpiecznego auta, które pozwoli nam bezpiecznie i wygodnie pokonać kilometry.

Przewożenie wielkogabarytów i wspólny wypad na wakacje

Każdy, kto ma małe auto, na pewno doświadczył też sytuacji, w której miał przewieźć coś większego. Nie zawsze jest od kogo pożyczyć duże auto, a usługi transportowe nie należą do najtańszych i nie jest powiedziane, że uda nam się dograć pasujący termin. Tutaj idealnie wpasowuje się średzka wypożyczalnia, w której można wypożyczyć również auto dostawcze czy busa, którym sami przewieziemy co potrzebujemy. W przypadku busa – jak mówi właściciel wypożyczalni – wiele osób wypożycza takie auto, aby razem z całą rodziną lub znajomymi wybrać się na wakacje. - Jedni takim autem jadą nad morze, czy w góry, a inni do Chorwacji - dodaje. Jazda jednym autem jest nie tylko ekonomiczniejsza, ale i dużo weselsza, jak opowiadają wypożyczający auta w takim celu.

Nawet lawetę...

Jak się okazuje w wypożyczalni można wypożyczyć nawet lawetę. Coraz częściej z tej usługi korzystają mechanicy i firmy, które ściągają auta.

Spełnij marzenia!

Okazuje się, że wypożyczalnie spełniają również marzenia. Jak to możliwe? Coraz więcej osób decyduje się na wypożyczenie luksusowego lub sportowego auta na weekend, aby spełnić swoje marzenie z przejażdżki takim wozem. Jest to najczęstszy prezent jaki Panie robią swoim mężczyznom, chociaż bywa też tak, że sami Panowie sprawiają sobie takie prezenty bez okazji. Właściciel wypożyczalni zapewnia, że taki prezent to 100% satysfakcji.

Formalności?

Formalności w wypożyczalniach zostały ograniczone do minimum. Należy wpłacić kaucję, okazać się dowodem osobistym i prawem jazdy. W sumie 10 minut biurokraci i można jechać! Warto wiedzieć, że rezerwacji auta można dokonać również telefonicznie (511 852 999), lub przez stronę internetową (www.walczak-rentacar.pl). Co więcej firma może podstawić nam auto w wybrane miejsce na terenie miasta i okolic.

Jak wyglądają koszty?

Koszty zależą od marki, modelu i rodzaju samochodu, a także od okresu wynajmu (im dłużej tym taniej). Najtańszy samochód w okresie 1-3 dni to wydatek około 80 zł/doba + kaucja 250 zł, średniej klasy auto to 130 zł/doba i 500 zł kaucji, sportowe to już kilkaset złotych na dobę i kilka tysięcy kaucji. Trzeba wiedzieć, że minimalny okres wynajmu to jedna doba.

Wynajmując otrzymujemy sprawne i gotowe do drogi auto. Nie musimy się martwić przeglądami, opłatami, usterkami itd. Wsiadamy i jedziemy.

 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

NOWE ZDJĘCIA

Dziś znowu może być niebezpiecznie
Koronawirus: Stan na dzień 10 sierpnia
Enea - zdecydowanie mniej wyłączeń
Zmiany w pogodzie. Nie dajcie się zaskoczyć!
Koronawirus: Stan na dzień 9 sierpnia