Koronawirus: Targowiska zostaną zamknięte

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

 Z uwagi na rosnące zagrożenie koronawirusem od 30 marca do odwołania targowisko miejskie wraz z targowiskiem przy ul. Przecznica zostaną zamknięte zgodnie z nakazem Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Natomiast od jutra do soboty tj. 28 marca nastąpi ograniczenie polegające na handlu tylko i wyłącznie artykułami rolno - spożywczymi w celu wyprzedaży towarów.

Poniżej zamieszczamy oficjalny komunikat.

 

 

 

 

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl

1 komentarz

  • Link do komentarza Klient targowiska Klient targowiska 25 marzec 2020

    Świetna decyzja! Brawo za pogrążanie lokalnej gospodarki, rolnictwa i pozbawienie jedynego źródła dochodu ludzi tam pracujących, a wspieranie marketów i zagranicznego kapitału. Ponadto decyzja ta nie ogranicza rozprzestrzeniania się wirusa a jego rozwój, większe skupiska ludzi będą się gromadzić w zamkniętych pomieszczeniach, gdzie ludzie sami wybierają towar i roznoszą zarazki, ludzie pracujący w dużych sklepach nie są w stanie tego kontrolować! aniżeli na straganie, gdzie przy stoisku znajduje się 1-2 osoby, sprzedawcy skupiają większą uwagę na higienę, sami w rękawiczkach podają towar i na świeżym powietrzu co w obecnej sytuacji jest dla nas bezpieczniejsze. Przy takich decyzjach na pewno uchronimy się przed zakażeniem!

    Raportuj

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

NOWE ZDJĘCIA

Środa: Autobus-widmo
Powiat: Wypili zbyt dużo alkoholu i zostali zatrzymani
Środa: Zbierają na operację malutkiej Mai
Powiat: Drogi lokalne z rządowymi dotacjami
Środa: Punkt paszportowy oficjalnie otwarty