BankSGB - reklama w lipcu/sierpniu
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Na Facebooku powstała grupa „Gniezno dla medyków”. Jak podają poznańskie media pracownikom służby zdrowia pomagają także mieszkańcy Poznania, którzy przynoszą żywność i środki higieny. Chodzi o to, aby zrzeszyć ludzi chcących pomoc służbom medycznym, którzy walczą z koronawirusem. Czy Waszym zdaniem takiego wsparcia potrzebują średzcy medycy?


Podobnych przykładów w kraju jest wiele. Na przykład w Puławach medyków wspiera restauracja która dostarcza im pizzę i pierogi.
Niektóre szpitale jak w Poznaniu czy Słupcy dostają pomoc od wojska i państwa. Średzki szpital, staraniem kierownictwa i władz samorządowych, póki co radzi sobie własnymi siłami. Ale jak długo? Może warto ich wspomóc? Co myślicie o inicjatywie, aby zrzeszyć ludzi chcących pomóc służbom medycznym średzkiego szpitala? Czy w Środzie są chętne osoby, które zechciałyby podarować np. wodę, ręczniki papierowe, kawę, soki, batony itp.?
To wszystko, może się przydać naszym medykom i pomoże im w ciężkiej pracy.
Mieszkańcy innych miast już się zmobilizowali , zmobilizujmy się i My! Co o tym sądzicie?

Tomasz

Dziennikarz z prawie 20-letnim doświadczeniem. Pracował w „Gazecie Poznańskiej”, „Obserwatorze Wrzesińskim”. Przez prawie 10 lat był zastępcą redaktora naczelnego „Wiadomości Wrzesińskich”, był też dziennikarzem „Gazety Radio Września” oraz Radia Września.

Były radny, dlatego szczególnie interesuje go polityka oraz samorząd.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

NOWE ZDJĘCIA

Dziś znowu może być niebezpiecznie
Koronawirus: Stan na dzień 10 sierpnia
Enea - zdecydowanie mniej wyłączeń
Zmiany w pogodzie. Nie dajcie się zaskoczyć!
Koronawirus: Stan na dzień 9 sierpnia