Mimo groźnie wyglądającego wypadku, kierowca nie został poważnie ranny Mimo groźnie wyglądającego wypadku, kierowca nie został poważnie ranny OSP Nowe Miasto

Lubrze: Jeden ranny w zderzeniu trzech aut [zdjęcia]

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W czwartek 27 lutego o godz. 15:30 doszło do wypadku na krajowej jedenastce w miejscowości Lubrze (gm. Krzykosy). 

Jak już informowaliśmy, doszło do zderzenia trzech aut: autobusu pracowniczego i dwóch samochodów osobowych. - 22-letni kierowca alfy romeo jest ranny. Kierowcy i pasażerom autobusu pracowniczego oraz kierowcy Dacii nic się nie stało - poinformowała asp. Edyta Kwietniewska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie. DK 11 była zablokowana przez niemal pięć godzin, a policjanci zalecali objazdy przez Śrem lub Miłosław i Pyzdry.

Kierowca alfy romeo trafił do średzkiego szpitala. Ostatecznie obrażenia nie okazały się poważne i dzisiaj opuścił on lecznicę. Według wstępnych ustaleń średzki policji, 22-latek wyprzedzał poprzedzający go samochód osobowy i uderzył w lewy bok autobusu. Nie jest wykluczone, że to groźnie wyglądające zdarzenie zostanie jednak zakwalifikowane tylko jako kolizja.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ