×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Do zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Sulęcinku Do zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Sulęcinku OSP Sulęcin

Sulęcinek: Zderzyła się z pociągiem. Była pijana?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Po godzinie 09:00 na przejeździe kolejowym przy ul. Mostowej w Sulęcinku doszło do zderzenia samochodu osobowego z pociągiem.

Przejazd w tym miejscu jest niestrzeżony, dlatego prawdopodobnie kierująca nie zauważyła zbliżającego się pociągu. W zdarzeniu nikt nie został ranny. Interweniowali strażacy ze Środy, a także ochotnicy z Sulęcina, Sulęcinka, Murzynowa Leśnego i Krzykos.

Według informacji telewizji WTK w momencie przybycia ratowników na miejsce, kobiety nie było już w aucie. Po jej odnalezieniu miała zostać przewieziona do szpitala na badania krwi. Nie jest wykluczone, że prowadziła auto pod wpływem alkoholu.

Więcej szczegółów w tej sprawie w najbliższym wydaniu "Głosu Powiatu Średzkiego".

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.