Właścicielki kawiarni Café Cezar, Olga i Katarzyna, zapraszają. Właścicielki kawiarni Café Cezar, Olga i Katarzyna, zapraszają.

Stylowa kawiarenka

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Café Cezar to nowo działająca przy Starym Rynku w Środzie kawiarenka. Stylowo, przytulnie i z gustem urządzone wnętrze przyciąga klientów.

O takim spokojnym miejscu marzyło wielu średzian. Można wypić dobrą kawę, zjeść smaczne ciasta, a ich wybór jest rozmaity. Do tego podziwiać pięknie urządzone wnętrze podczas towarzyskich rozmów. Tam każdy czuje się wyjątkowym gościem – wyjątkowym, bo gospodarze lokalu: Katarzyna Pacocha ze Szlachcina i Olga Pietrzyk z Wrześni, z uśmiechem obsługują wielbicieli kawy, herbatki i ciast. Jak mówią, chciały zmienić coś w swym życiu, działać dla ludzi. Pomysłów miały wiele. Marzyły o kawiarni połączonej z kwiaciarnią, ale polskie przepisy to uniemożliwiają. Pozostała więc sama kawiarnia, a jej wygląd, aranżacja i ozdoby to wynik talentu i zdolności manualnych, gdyż wiele prac panie wykonały same. Dzięki temu lokal wygląda stylowo i gustownie. Teraz Café Cezar zaprasza także na lampkę wina, piwo i grzańce. Ponadto w piątki odbywają się tam koncerty.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.