Dagmara Kaźmierska przeszła operację w Środzie Dagmara Kaźmierska przeszła operację w Środzie Instagram

Powiat: Królowa Życia już po operacji w Środzie

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Dagmara Kaźmierska vel Królowa Życia przeszła operacje nóg średzkim szpitalu Medicus Bonus. Poinformowała o tym na Instagramie.

Przypomnijmy, że Dagmara Kaźmierska z “Królowych życia” od kilku miesięcy walczy o powrót do dawnej sprawności. Ekscentryczna bohaterka show TTV w maju rozbiła się autem pod Kłodzkiem. Trafiła do szpitala z odrapana głową i obrażeniami nóg. Choć od feralnego wypadku minęło ponad pół roku, królowa życia wciąż porusza się na wózku inwalidzkim W sobotę, 16 listopada, Dagmara Kaźmierska zamieściła na Instagramie zdjęcie tuż po zabiegu i poinformowała fanów, że właśnie została wypisana ze szpitala. Jak się okazuje z Instagarama można wyczytać, że zabieg odbył się w Środzie.

„Już po operacji. Dzisiaj do domu. Wspaniały dr. Ryszard Stawicki,Cudowny personel i klinika na najwyż- szym poziomie. Dziękuję z całego serca” – napisała w sobotę Kaźmierska. Kaźmierską na Instagramie obserwuje 662 tys osób. Post o operacji w Środzie polubiło ponad 68 tys. obserwujących.

Tomasz

Dziennikarz z prawie 20-letnim doświadczeniem. Pracował w „Gazecie Poznańskiej”, „Obserwatorze Wrzesińskim”. Przez prawie 10 lat był zastępcą redaktora naczelnego „Wiadomości Wrzesińskich”, był też dziennikarzem „Gazety Radio Września” oraz Radia Września.

Były radny, dlatego szczególnie interesuje go polityka oraz samorząd.

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.