Winna Góra: Samochód osobowy uderzył w drzewo Fot. Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Środzie Wielkopolskiej

Winna Góra: Samochód osobowy uderzył w drzewo

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trzy osoby, w tym 11-miesięczne dziecko trafiły do szpitala w wyniku wypadku, do którego doszło w okolicach Winnej Góry.

W wyniku zdarzenia samochód osobowy wjechał w drzewo. Do wypadku doszło w sobotnie popołudnie na drodze pomiędzy Winną Górą a Miłosławiem. 

– Działania strażaków polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym oraz wykonaniu dostępu do kierowcy znajdującego się w pojeździe przy użyciu narzędzi hydraulicznych. W działaniach brali udział strażacy z Jednostek Ratowniczo-Gaśniczych w Środzie Wielkopolskiej i Wrześni oraz druhowie z OSP w Miłosławiu a także policja i zespoły ratownictwa medycznego – wyjaśnia kpt. Daniel Pawłowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Środzie.

W wyniku zdarzenia ranne zostały trzy osoby, w tym niespełna roczne dziecko.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.