Remont drogi ma zakończyć się do 29 listopada. Prace będą kosztować 1 987 113,59 zł Remont drogi ma zakończyć się do 29 listopada. Prace będą kosztować 1 987 113,59 zł Fot. Janusz Ludwiczak

Powiat: Będzie lepsza droga ze Środy do Zaniemyśla

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Dziury w nawierzchni i koleiny – stan drogi, łączącej Zaniemyśl ze Środą był fatalny. W ubiegłym tygodniu rozpoczął się remont jednego z brakujących odcinków drogi wojewódzkiej nr 432.

Prace prowadzone są na niespełna 2,5-kilometrowym odcinku, od Środy do Strzeszek. Inwestycja, którą realizuje Eurovia kosztować będzie blisko 2 mln zł. Prace potrwają do końca listopada. Do tego czasu z utrudnieniami w ruchu muszą liczyć się kierowcy.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA