Reklama GPŚ - Wolne miejsce (powiat)
Powiat: Bayer Full i Boys nakręcili teledysk! [FILM] Fot. kadr z YouTube

Powiat: Bayer Full i Boys nakręcili teledysk! [FILM]

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W czwartek 17 października nastąpiła premiera teledysku „Szalona blondynka” w wykonaniu znanych discopolowych zespołów Boys i Bayer Full.Klip z udziałem liderów zespołów, Marcin Millera i Sławomira Świerzyńskiego był nagrywany na terenie powiatu średzkiego.

W kadrach pojawiają się Czarnotki, Zwola, Winna Góra i Kępa Wielka. Obecność tej ostatniej miejscowości nie jest przypadkowa. W teledysku wystąpił Daniel Pachura, lokalny potentat w produkcji jaj. A prywatnie dobry znajomy discopolowych wokalistów.

Wideo zostało pozytywnie przyjęte przez internautów.
– Kto mógł zrobić podsumowanie 30 lat disco polo w niecałe pięć minut jak nie Bayer Full i Boys? Dla mnie to swoista klamra łącząca dwie jakże różne epoki. Wiadomo, przyjdą nowi, ta muzyka nadal będzie porywała tłumy. Ale dla Pana Sławka i Pana Marcina ukłony. Byliście, jesteście, będziecie najlepsi. Wszystkie dobrego. Grajcie nam co najmniej następne trzydzieści lat – czytamy w jednym w komentarzy umieszczonych pod teledyskiem.

Media

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ