Kleszczewo: Gmina w czołówce samorządów Fot. Janusz Ludwiczak

Kleszczewo: Gmina w czołówce samorządów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gmina Kleszczewo zajęło 12. miejsce w ogólnopolskim Rankingu Samorządów „Rzeczpospolitej” 2019 w kategorii gmin wiejskich. Kleszczewo znalazło się tuż przed Suchym Lasem, Czerwonakiem, a nawet Nadarzynem, Słupskiem, Teresinem, Kłodawą czy Zgorzelcem.

Ranking Samorządów "Rzeczpospolitej" uznawany jest za jeden z najbardziej prestiżowych i wiarygodnych w Polsce. Od 15 lat oceniane są dokonania lokalnych władz i zrównoważony rozwój samorządów. Ranking ustala niezależna kapituła, której przewodniczy były premier RP prof. Jerzy Buzek, w jej skład wchodzą także przedstawiciele organizacji samorządowych i pozarządowych. Ranking obejmuje wszystkie gminy, miasta i miasta na prawach powiatu w Polsce (z wyjątkiem Warszawy).

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA