Maciej Jóźwiak (pierwszy z lewej) i Michał Jurga (drugi z lewej) kandydują z listy Konfederacji. Maciej Jóźwiak (pierwszy z lewej) i Michał Jurga (drugi z lewej) kandydują z listy Konfederacji.

Narodowa Środa z dwoma kandydatami do Parlamentu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dwóch członków Narodowej Środy, będzie reprezentowało stowarzyszenie w najbliższych wyborach z ramienia Konfederacji Wolność i Niepodległość. Kandydaci zostali zaprezentowali na konferencji prasowej, która została zorganizowana w czwartek 22 sierpnia w Koninie. Jedynką w okręgu konińskim została Anna Bryłka.

Kandydatem do Sejmu z numerem drugim zostanie wiceprezes Narodowej Środy Maciej Jóźwiak (36 lat), prywatnie mąż i ojciec, przedsiębiorca z wykształcenia magister ORT. Jego główne cele w przyszłym parlamencie to walka o życie wszystkich dzieci nienarodzonych czyli ochrona życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Jak sam to ujął w Polsce zabijanych jest około tysiąca dzieci w majestacie prawa. Drugim celem kandydata ze Środy będzie walka z wszechobecną propagandą lesbijek, gejów, biseksualistów i transwestytów. Kandydat stwierdził, że mamy obowiązek chronić nasze dzieci przed tego typu indoktrynacją. Jako przedsiębiorca postuluje też obniżenie podatków dla Polskich przedsiębiorców aby mogli lepiej konkurować z zachodnimi korporacjami. Ważnym postulatem dla Macieja Jóźwiaka jest też ograniczenie masowej imigracji.

Drugim kandydatem będzie startujący do wyborów do Senatu prezes Narodowej Środy Michał Jurga (31 lat), prywatnie również mąż i ojciec, przedsiębiorca od 8 lat, z wykształcenia politolog, który ukończył również Bussines of English na Wyższej Szkole Języków Obcych. Za swoje cele jako parlamentarzysta uważa zatrzymanie wzrostu cen towarów, mówiąc w skrócie drożyzny w sklepach, która dotyka nas wszystkich,a także z tym z czym spotyka się na co dzień czyli biurokracją oraz wysokimi podatkami, które wiążą ręce młodym przedsiębiorczym Polakom. Zawodowo zajmuje się importem i eksportem towarów, głownie z Azji. - Proszę Państwa nie może być tak, że towar z Pekinu do Warszawy drogą lotniczą przybywa w dwa dni po czym pięć dni czeka na oclenie przez jaśnie wielmożnego celnika, podczas gdy w Pekinie odprawa trwa około godziny - stwierdził Michał Jurga.

W kręgu zainteresowań Michała Jurgi jest też polityka zagraniczna, która jego zdaniem jest w tej chwili prowadzona katastrofalnie. - Polityka bycia 52 stanem, Stanów Zjednoczonych prowadzi nas do osamotnienia i izolacji a najlepszym podsumowaniem polityki prowadzonej przez nasz rząd pod kątem biznesowym są słowa Donalda Trumpa:„ Polacy są wspaniali, płacą więcej niż od nich oczekujemy”. Czy stać nas na płacenie więcej niż USA oczekuje? – pyta Michał Jurga.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA