Mieczysław Kempa oraz Leszek Dydymski otrzymali Srebrne Krzyże Zasługi nadane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Mieczysław Kempa oraz Leszek Dydymski otrzymali Srebrne Krzyże Zasługi nadane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Odznaczeni przez prezydenta

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W czwartek 2 maja gośćmi starosty Ernesta Iwańczuka byli Mieczysław Kempa oraz Leszek Dydymski – honorowi dawcy krwi ze Środy.

Obaj średzianie w poniedziałek odebrali z rąk Wicewojewody Wielkopolskiej Anety Niestrawskiej Srebrne Krzyże Zasługi nadane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej za działalność na rzecz honorowego krwiodawstwa. Bezinteresowne oddanie cząstki siebie dla ratowania innych bowiem to najpiękniejszy dar, jakim możemy podzielić się z drugim człowiekiem. Nagrodzonym towarzyszyła Boguslawa Deiksler - prezes OR PCK i sekretarz powiatu Bartosz Wieliński.
Przypomnijmy także, że krew można oddawać w każdą środę i w każdy piątek w Szpitalu Średzkim Serca Jezusowego, wejście A, w godzinach od 8:30 do 13:30.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA