Jeden z kierowców stracił prawo jazdy na drodze w Janowie. Jeden z kierowców stracił prawo jazdy na drodze w Janowie.

Jechali zbyt szybko i stracili prawa jazdy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przekroczyli dozwoloną prędkość o ponad 50 km/h w terenie zabudowanym i ponieśli konsekwencje tego czynu. Przez najbliższe trzy miesiące pozostaną bez prawa jazdy.

Do pierwszego z tych zdarzeń doszło w poniedziałek 22 kwietnia o 11.20 w Tadeuszewie (gm. Środa). Do kontroli został zatrzymany pojazd marki Ford, który jechał 115 km/h i przekroczył prędkość o 65 km/h. Ograniczenie w tym miejscu wynosiło 50 km/h. Kilka dni później, a dokładnie w piątek 26 kwietnia o 11.35 w Lubonieczku (gm. Zaniemyśl) zatrzymali kierującego pojazdem marki Volkswagen, który poruszał się z prędkością 102,6 km/h. To oznacza, że jechał zbyt szybko o 62,6 km/h (przy ograniczeniu do 40 km/h).

Prawdziwym rekordzistą ostatnich dni jest jednak kierowca, który przekroczył prędkość aż o 89 km/h w terenie zabudowanym. Policjanci dokonali zatrzymania kierującego samochodem marki BMW w sobotę 27 kwietnia o 08.40 w Janowie (gm. Środa). W tym miejscu pojazd jechał z prędkością aż 139 km/h przy istniejącym ograniczeniu do 50 km/h.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA