Wydrukuj tę stronę
Na średzianki można głosować do 25 kwietnia do północy. Na średzianki można głosować do 25 kwietnia do północy.

Można jeszcze głosować na "miski"

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Na początku marca w Poznaniu odbył się ćwierćfinał konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2019. Wśród dziewczyn, które zakwalifikowały się do półfinału znalazły się także przedstawicielki naszego powiatu. Można na nie głosować do 25 kwietnia do godz. 23.59.

Głosowanie na kandydatki w konkursie odbywa się za pomocą Facebooka, „lajków” na Instagramie i SMS-ów. Podczas gali półfinałowej Wielkopolskiej Miss i Wielkopolskiej Miss Nastolatek 26 kwietnia w Novotel Poznań Centrum 80 uczestniczek będzie walczyć o awans do czerwcowego finału.
Wśród 50 dorosłych półfinalistek i 30 nastolatek znalazły się trzy przedstawicielki powiatu średzkiego. W starszej grupie nasz region reprezentować będzie średzianka Gabriela Mierzwa. Do półfinału Miss Wielkopolski Nastolatek 2019 zakwalifikowały się natomiast 17-letnie: Amelia Kajdan z Sulęcinka i Joanna Wiechcińska z Chociczy.
Numery SMS, na które można wysyłać swoje głosy można znaleźć na zdjęciach w galerii poniżej.
O dalszych losach mieszkanek naszego powiatu w konkursie będziemy informować na bieżąco.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl