Na średzianki można głosować do 25 kwietnia do północy. Na średzianki można głosować do 25 kwietnia do północy.

Można jeszcze głosować na "miski"

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Na początku marca w Poznaniu odbył się ćwierćfinał konkursu Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2019. Wśród dziewczyn, które zakwalifikowały się do półfinału znalazły się także przedstawicielki naszego powiatu. Można na nie głosować do 25 kwietnia do godz. 23.59.

Głosowanie na kandydatki w konkursie odbywa się za pomocą Facebooka, „lajków” na Instagramie i SMS-ów. Podczas gali półfinałowej Wielkopolskiej Miss i Wielkopolskiej Miss Nastolatek 26 kwietnia w Novotel Poznań Centrum 80 uczestniczek będzie walczyć o awans do czerwcowego finału.
Wśród 50 dorosłych półfinalistek i 30 nastolatek znalazły się trzy przedstawicielki powiatu średzkiego. W starszej grupie nasz region reprezentować będzie średzianka Gabriela Mierzwa. Do półfinału Miss Wielkopolski Nastolatek 2019 zakwalifikowały się natomiast 17-letnie: Amelia Kajdan z Sulęcinka i Joanna Wiechcińska z Chociczy.
Numery SMS, na które można wysyłać swoje głosy można znaleźć na zdjęciach w galerii poniżej.
O dalszych losach mieszkanek naszego powiatu w konkursie będziemy informować na bieżąco.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.