Michał Stanisławiak ze Stramnic potrzebuje pomocy. Michał Stanisławiak ze Stramnic potrzebuje pomocy.

Michał potrzebuje pomocy

Oceń ten artykuł
(1 głos)

26-letni mieszkaniec powiatu średzkiego potrzebuje pomocy, ponieważ cierpi na rzadką chorobę, której leczenie wymaga dużych nakładów finansowych.

Michał Stanisławiak mieszka w Stramnicach, w gminie Nowe Miasto. Od urodzenia cierpi na rzadką chorobę, którą udało się zdiagnozować w klinice w Niemczech. Oksularia typ 1 to choroba, której następstwem jest niewydolność nerek i problemy z poruszaniem się. Chory przez ogromny ból nie może chodzić, dlatego porusza się na wózku inwalidzkim.
Aby jego stan uległ poprawie, musi poddać się jednoczesnemu przeszczepowi wątroby i nerki. Aktualnie jest on zakwalifikowany do zabiegu, jednak konieczne jest usunięcie lewej nerki, ponieważ znajdują się tam torbiele, które mogą być niebezpieczne dla przeszczepionych narządów.
Michał prowadzi w tej chwili zbiórkę środków na stronie helpuj.pl. Można ją znaleźć wpisując „Dojazd i pobyt w szpitalu klinicznym w Szczecinie”. Oprócz tego, możliwa jest także pomoc poprzez przekazanie 1% podatku oraz darowiznę na Fundację Avalon, z dopiskiem: „Stanisławiak, 10587”.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.