Wstęp na Targi Ślubne jest bezpłatny. Wstęp na Targi Ślubne jest bezpłatny.

Planujesz ślub? Udaj się do Młodzikowa!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Na początku stycznia na terenie Poznania już po raz piętnasty odbyły się Targi Ślubne. Ci mieszkańcy, którzy zainteresowani są ślubną tematyką, a nie zdołali się na nie wybrać, nie muszą czekać do kolejnego roku. Już w lutym podobna impreza będzie miała miejsce w gminie Krzykosy.

Organizatorami Targów Ślubnych „Młodzikowo Wedding Day” są salony z bielizną Chabur i firma Przepis na Ślub Daria Polnar. Impreza odbędzie się 24 lutego w godzinach 11:00-18:00 na terenie Stadniny Koni „Fiord” w Młodzikowie. Wydarzenie poprowadzi znana aktorka teatralna i filmowa, Katarzyna Bujakiewicz, z którą będzie można się spotkać i porozmawiać w godzinach 12:00-17:00.
Organizatorzy w jednym miejscu zapewnią najlepszych ekspertów z branży ślubnej, oferujących produkty i usługi na najwyższym poziomie, ciekawe spotkania i nowe pomysły na ślub. Podczas targów w sali konferencyjnej odbędą się także warsztaty z ekspertami różnych dziedzin. Wstęp na wydarzenie będzie bezpłatny.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.