Reklama GPŚ - Wolne miejsce (powiat)
Kolumna ciągników przejechała krajową jednostką w pobliżu Środy (ok. 12.30.). Kolumna ciągników przejechała krajową jednostką w pobliżu Środy (ok. 12.30.).

Kolumna ciągników przejechała po jedenastce

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Nie było blokady mostu w Nowym Mieście nad Wartą. Skończyło się przejeździe kolumny ciągników po krajowej 11.

Dzisiaj na naszym facebookowym profilu informowaliśmy o możliwych utrudnieniach w ruchu, które miały nastąpić przy moście w Nowym Mieście nad Wartą. W tym miejscu rolnicy o godz. 11.00 mieli zablokować krajową 11. Ostatecznie nie doszło do paraliżu ruchu. Rolnicy o godz. 12.30 przejechali w kolumnie na wysokości Środy i skierowali się w stronę Nowego Miasta. Przejazd był częściowo zabezpieczany przez policję, jednak kolumna była mocno rozproszona między innymi autami.

Do dzisiejszych masowych protestów w całym kraju nawoływało stowarzyszenie AgroUnia. Przypomnijmy, że lider tego ugrupowania, Michał Kołodziejczak, w ostatni wtorek odwiedził Środę. Więcej napiszemy w najbliższym wydaniu GPŚ.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ