Pochwal się swoim pupilem i zdobądź nagrodę. Pochwal się swoim pupilem i zdobądź nagrodę.

Konkurs na najładniejszego psa powiatu średzkiego

Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Post na naszym profilu społecznościowym dotyczący Dnia Kundelka spotkał się z bardzo dużym odzewem. Dziesiątki umieszczanych w komentarzach zdjęć czworonogów zainspirowała nas do zorganizowania konkursu na najładniejszego psa.

Aby wziąć udział zabawie, wystarczy wysłać zdjęcie swojego psa (bez względu na to czy jest rasowy czy też nie) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Na zdjęcia czekamy do 23 listopada.
Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć wybierzemy dziesiątkę najładniejszych psiaków, których zdjęcia pojawią się w kolejnym numerze GPŚ (28 listopada). Od tego momentu to Czytelnicy będą decydowali, który z nich zasługuje na tytuł.
W następnym numerze (5 grudnia) zaprezentujemy zdjęcia trzech psiaków, które dostały najwięcej głosów i będą walczyć o zwycięstwo. Głosowanie potrwa do piątku 7 grudnia, do godziny 16:00.
O zwycięskim psie napiszemy w wydaniu gazety 12 grudnia. Właściciel zwycięzcy otrzyma bon o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie zoologicznym Gucio (Kupiec Średzki, poziom -1).

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.