UM - Życzenia/Reklama

Dominowo: Koncert, teatr i warsztaty

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W miniony poniedziałek w Gminnym Ośrodku Kultury w Dominowie odbyło się spotkanie kulturalne z okazji Dnia Kobiet. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, a sala widowiskowa wypełniła się po same brzegi.

Zebranych gości powitała dyrektor GOK Justyna Teichman. Życzenia dla pań złożył również wójt Krzysztof Pauter.

Program artystyczny otworzyły dzieci z grupy wokalnej przygotowanej przez Marię Korczyk. Młodzi wokaliści: Martyna Rupocińska, Maria Rupocińska, Nikola Rupocińska, Gabriela Walczak, Marta Andrzejewska, Patrycja Nowak, Tobiasz Rupociński oraz Paweł Buczma przedstawili repertuar przygotowany specjalnie na tę okazję. Kolejnym punktem były pokazy taneczne grup działających przy GOK. Taniec nowoczesny poprowadziła Katarzyna Wawrzyniak, a rytmy latino Aleksandra Morawska.

Tego wieczoru na scenie mieliśmy prawdziwą ucztę kulturalną. Po koncercie i pokazach tańca przyszedł czas na teatr! Swoją interpretację znanej wszystkim bajki o Czerwonym Kapturku przedstawiły dzieci z gieckiej szkoły. Prace nad spektaklem ćwiczyły pod okiem swoich nauczycielek Joanny Nowak oraz Moniki Godziewskiej. Dalej na scenie pojawił się chór Dominanta razem z dyrygent Magdaleną Szcześniewską. Panie zaprezentowały krótki, ale prawdziwie kobiecy repertuar. Na koniec niespodzianka, czyli tajemnicze spotkanie „Kobieta z pomysłem...”. Panie wzięły udział w warsztatach rozwijających kreatywność. Ćwiczenia poprowadziła Małgorzata Pankowska, która na co dzień zajmuje się coachingiem.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ