×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Dominowo: Będą obchodzić święto patrona gminy Fot. Janusz Ludwiczak

Dominowo: Będą obchodzić święto patrona gminy

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W piątek przypadnie święto patrona gminy Dominowo, czyli świętego Mikołaja. Z tej okazji przygotowano kilka wydarzeń dla mieszkańców, m.in. konkurs wiedzy o gminie, zmagania sportowe czy koncert mikołajkowy oraz przegląd piosenki senioralnej.

Obchody rozpoczną się w czwartek 5 grudnia, kiedy to w Szkole Podstawowej w Gieczu odbędzie się Mikołajkowy konkurs wiedzy o gminie Dominowo.

W piątek na dzieci czeka spotkanie z górnikiem oraz mikołajkowe animacje w Szkole Podstawowej w Dominowie (9:15-11:15). Tego samego dnia o godz. 16:00 odprawiona zostanie msza św. w kościele pw. św. Mikołaja w Gieczu. O godz. 16:45 w Szkole Podstawowej w Gieczu rozpoczną się zmagania sportowe.Dla młodzieży odbędą się zajęcia z robotyki.

W wieloletnią grudniową tradycję wpisał się już Koncert Mikołajkowy organizowany przez Wójta, OPS, Stowarzyszenie „Bona Fides” oraz GOK. Organizowany jest w ramach podziękowań dla wszystkich, którzy wspierają różnorodne przedsięwzięcia podejmowane przez powyższe instytucje.

Mikołajkowe obchody zamknie VII Przegląd Piosenki Seniorskiej, który odbędzie się w niedzielę od godz. 13:00 na sali sportowej w Dominowie. 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.