×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Na ręce jubilatów złożono, medale, gratulację oraz prezenty i kwiaty Na ręce jubilatów złożono, medale, gratulację oraz prezenty i kwiaty Fot. Agnieszka Jędraszak

Dominowo: Są ze sobą od ponad 50 lat

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

19 listopada br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Dominowie odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

W tym roku Medalami zostało odznaczonych aż siedem par: Danuta i Ryszard Kordaccy z Dominowa, Maria i Wiesław Grześkiewicz z Dominowa, Barbara i Stanisław Nowakowscy z Orzeszkowa, Halina i Ryszard Wojewodzic z Dominowa, Jadwiga i Kazimierz Garstka z Bukowego Lasu, Halina i Leon Mądrzy z Dominowa, Irena i Adam Radzińscy z Sabaszczewa.

Uroczystego aktu dekoracji Medalami w imieniu Prezydenta RP dokonał Wójt Gminy Krzysztof Pauter. Parom wręczono legitymacje, kwiaty, skromne upominki oraz zaproszono na poczęstunek. W uroczystości udział  wzięli wójt Krzysztof Pauter, przewodnicząca Rady Gminy Aurela Przewoźniczak, oraz zastępca kierownika Urzędu Stanu Cywilnego Justyna Witczak. 

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.