×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

Dominowo: "Tropiciele przyrody" będą w gminnym kalendarzu Fot. Agnieszka Jędraszak

Dominowo: "Tropiciele przyrody" będą w gminnym kalendarzu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W minionym tygodniu komisja oceniła prace w konkursie fotograficznym „Tropiciele przyrody”. Najlepsze z nich zostaną umieszczone w gminnym kalendarzu.

Na konkurs wpłynęło w sumie 30 prac. Komisja w składzie: Joanna Suchorska, Agnieszka Jędraszak, Krzysztof Pauter oraz Stanisław Pałczyński wybrała 12 najlepszych prac, które zostaną umieszczone w gminnym kalendarzu.

Wybrano również trzy pierwsze miejsca. Najlepsze zdjęcie w konkursie zrobiła Natalia Świtalska („Rozlewisko”). Drugie miejsce zajął Piotr Sroczyński („Podniebne drzewa”). Na podium znalazła się również Kinga Kistowska („Jarzębina”). Przewidziane są następujące nagrody: I miejsce– tablet multimedialny, II miejsce– głośniki, III miejsce- słuchawki bezprzewodowe.

Wystawa pokonkursowa będzie prezentowana od 15 do 31 grudnia. Nagrodzone i wyróżnione prace będzie można również obejrzeć na stronie internetowej Urzędu Gminy. Organizatorem konkursu jest gmina Dominowo przy wsparciu Wojewódzkiego Funduszu  Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.