W czwartek z powodu prac konserwacyjnych Enea Operator zaplanowała wyłączenia prądu w Murzynowie Kościelnym oraz w Kaplicy W czwartek z powodu prac konserwacyjnych Enea Operator zaplanowała wyłączenia prądu w Murzynowie Kościelnym oraz w Kaplicy Fot. Fotolia

Dominowo: W Murzynowie Kościelnym oraz Kaplicy nie będzie prądu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W czwartek, 25 lipca z powodu prac konserwacyjnych Enea Operator zaplanowała wyłączenia prądu w Murzynowie Kościelnym oraz Kaplicy w gminie Dominowo.

Między godziną 11:30 a 15:00 prądu nie będą mieli mieszkańcy Murzynowa Kościelnego. Przerwy w dostawie energii zaplanowano dla odbiorców ulicy Dębowej, Mostowej, Poznańskiej, Rumiankowej, Sadowej, Sosnowej i Tęczowej w Kaplicy.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.