Piotr po raz kolejny wykazał się ogromną wiedzą z zakresu historii. Piotr po raz kolejny wykazał się ogromną wiedzą z zakresu historii.

Młody historyk

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Uczeń gieckiej szkoły Piotr Buczma został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, którego organizatorem jest Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Konkurs odbył się w sobotę 9 marca w Społecznej Szkole Podstawowej nr 1 w Poznaniu. Piotr Buczma do finału zakwalifikował się już w listopadzie podczas etapu rejonowego. Jest to dla niego już drugi tytuł laureata w tym konkursie. Poprzedni otrzymał w roku ubiegłym, więc tegoroczny wynik potwierdza jego ogromną wiedzę historyczną.
Przypomnijmy, że w ubiegłym roku, uzyskując wymagany próg 44 punktów i tytuł laureata, zapewnił sobie tym samym najwyższą pozytywną roczną ocenę klasyfikacyjną z historii, zwolnienie w klasie trzeciej z egzaminu gimnazjalnego z zakresu historii i wiedzy o społeczeństwie (co jest równoznaczne z uzyskaniem z tej części egzaminu najwyższego wyniku) oraz przyjęcie w pierwszej kolejności do publicznej szkoły ponadgimnazjalnej.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA