Organizatorzy zachęcają do zakupu koszulki na wrześniową inscenizację. Organizatorzy zachęcają do zakupu koszulki na wrześniową inscenizację.

Bobrujsk na koszulce

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W sobotę 15 września w gminie Dominowo odbędzie się widowisko historyczne „Wielkopolanie walczą! Bobrujsk 1919”. Z tej okazji przygotowano specjalne gadżety, które można kupić już dzisiaj.

Organizatorzy postanowili dodatkowo wypromować wydarzenie poprzez zaprojektowanie oraz sprzedaż koszulek z logo reklamującym bitwę. Koszulki można zakupić w GOK-u w cenie 30 zł, lub 35 zł koszt z wysyłką.
Przypominamy, że inscenizacja jest organizowana w ramach gminnych obchodów 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W przygotowanie bitwy zaangażowane jest studio historyczne Huzar, które z gminą Dominowo współpracuje już od wielu lat. Od ponad roku prowadziło również cykl warsztatów historycznych z młodzieżą, która została wyłoniona do współorganizacji oraz realizacji widowiska. Oprócz samego widowiska, zaplanowano też piknik niepodległościowy, zwiedzanie historycznych pojazdów wojskowych oraz wojskową grochówkę.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.