Święto Pracy 1 maja w Dominowie rozpoczęło się rowerowym Rajdem Rodzinnym, w którym udział wzięło kilkudziesięciu mieszkańców z całego powiatu.
W czwartek 21 marca "zerówkowicze" ze Szkoły Podstawowej w Gieczu witali wiosnę w Rezerwacie Archeologicznym w Grodziszczku, gdzie czekał na nich list od Pani Wiosny.
Uczeń gieckiej szkoły Piotr Buczma został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Historycznego, którego organizatorem jest Kuratorium Oświaty w Poznaniu.
W poniedziałek 11 marca odbyła się kolejna sesja rady gminy Dominowo. Najwięcej dyskusji wywołały zmiany w budżecie.
W minionym tygodniu dobiegł końca karnawał. Z tej okazji w czwartek 28 lutego „zerówkowicze” ze Szkoły Podstawowej w Gieczu bawili się na balu karnawałowym.
Wywóz odpadów, obsadzenie stanowiska dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury oraz bezpłatne korzystanie z komunikacji gminnej – to niektóre kwestie, jakie poruszone zostały na sesji Rady Gminy…
Koło Gospodyń Murzynowo Kościelne powstało 12 grudnia 2018 r. z inicjatywy Moniki Tomczak. W lutym zorganizowało spotkanie z okazji Walentynek.
Uczniowie szkół gminy Dominowo 16 lutego wzięli udział w rejonowym etapie XXV Konkursu Wiedzy Religijnej „Z Maryją w nowe czasy”.