W miniony poniedziałek w Gminnym Ośrodku Kultury w Dominowie odbyło się spotkanie kulturalne z okazji Dnia Kobiet. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, a sala widowiskowa wypełniła…
Skończyło się jedynie na strachu. Tak można podsumować akcję ratowniczą przeprowadzoną w niedzielę 2 lutego w Dominowie. Interweniować musiało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.
O tym, że rezerwat archeologiczny w Gieczu pełen jest różnych znalezisk, chyba nie trzeba nikogo przekonywać. Warto dowiedzieć się nieco więcej o niektórych przedmiotach.
Jeszcze w tym tygodniu Zakład Usług Komunalnych ma ogłosić przetarg na budowę sieci kanalizacyjnej na nowym osiedlu w Dominowie.
W niedzielę 19 stycznia br. na gieckiej osadzie odbyły się zajęcia dla uczestników projektu „Wolontariusze na grodzie”. Tym razem tematem przewodnim warsztatów było tkactwo. Zajęcia…
Marcin Morawiec został nowym radnym Rady Gminy w Dominowie. Wygrał wybory uzupełniające w okręgu Biskupice – Nowojewo. Wybory odbyły się w niedzielę.
Wart ponad 160 tys. zł traktor skradziono z bazy Spółdzielni Kółek Rolniczych w Dominowie.Tak wygląda skradziony ciągnik
Marta Pokładecka z Dominowa wystąpiła w telewizji śniadaniowej w Telewizji Polskiej. 14 listopada w dwójkowym „Pytaniu na śniadanie” opowiadała o oświetlaniu pokojów dziecięcych.

WARTO OBEJRZEĆ