×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Jakie nowe auta przyszłości pojawią się wkrótce na rynku? Jakie nowe auta przyszłości pojawią się wkrótce na rynku?

Elektryczność na ulice!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Coraz większa świadomość ekologiczna zmusza liczne firmy, korporacje, rządy i wreszcie nas samych do zmiany postrzegania zwykłych codziennych spraw. Recykling czy coraz popularniejsze panele fotowoltaiczne to jednak wciąż za mało w walce o dobro naszego środowisko naturalnego.

W końcu największy wpływ na rozwój nas i otaczającego nas świata ma jakość powietrza, które napędza całe życie. Jakość, którą w dużym stopniu psują… spaliny z naszych samochodów. Nie oznacza to bynajmniej, że chcąc być „eko” trzeba od razu przesiadać się na rower. Koncerny motoryzacyjne same widzą skalę problemu i niemal każdy uznany producent samochodów wprowadza ofertę najbardziej ekologicznych i niskoemisyjnych pojazdów – samochodów elektrycznych.
Już od końca 2018 i przez 2019 rok producenci tacy jak Hyundai; Audi; Mini Cooper; Citroen; Honda; Volvo czy KIA będą wprowadzać nowe modele, które nie ‘wyplują’ z siebie ani grama spalin. Dzięki uprzejmości Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych poniżej przedstawiamy infografiki prezentujące nowe pojazdy elektryczne, których dokładnymi specyfikacjami technicznymi oraz ceną producenci pochwalą się wkrótce.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

S21 - Laweta