×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 43

Któż na swoim weselu nie chce wyglądać perfekcyjnie? Któż na swoim weselu nie chce wyglądać perfekcyjnie?

Jak ubrać się na ślub?

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Ślub to jedna z najważniejszych i najwspanialszych rzeczy w życiu każdego mężczyzny. To również okres, w którym każdy Pan Młody chce wyglądać wyjątkowo i perfekcyjnie.

Idealne dopasowanie ubioru do rangi okazji i pory dnia jest tutaj kluczowe dlatego, że to właśnie na nas będą skierowane oczy wszystkich zaproszonych gości. W ostatnim miesiącu otrzymałem sporo wiadomości z pytaniami jak się ubrać na ślub? Co wybrać? Jaki kolor garnituru jest najbardziej modny? Co w przypadku tęższej postury? Postanowiłem zebrać większość pytań i stworzyć poradnik z prawdziwego zdarzenia opierając go na klasyce, która była modna 5 lat temu i będzie modna za 5 lat. Jeżeli jednak uznasz, że ten wpis nie za bardzo pomógł napisz do mnie, a zajmę się Tobą indywidualnie. Razem przygotujemy gotową stylizację dopasowaną do twoich preferencji zachowując przy tym wszystkie zasady klasycznego dress codu ślubnego.

GARNITUR JEDNORZĘDOWY DWUCZĘŚCIOWY
Zacznę od najbardziej popularnego zestawu ślubnego co nie oznacza, że nudnego. Wiele osób twierdzi, że „zwykły” garnitur nie nadaje się na ślub dlatego, że zazwyczaj nie emanuje niczym specjalnym. Prawdą jest, że dobrze dopasowany klasyczny garnitur to idealny kompan Pana Młodego. Ważne, aby podczas wyboru garnituru nie zwracać uwagi na aktualnie panujące trendy i mode. Pamiętajcie, że moda przemija, a styl pozostaje. W przypadku ślubu zawsze najlepsza będzie klasyka, którą można oczywiście podkręcić klasycznymi... czytaj dalej

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corrso - WIOSNA
S21 - Laweta