Trasa przejazdu kabrioletów. Trasa przejazdu kabrioletów.

Sto kabrioletów na setną rocznicę

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wojewoda Wielkopolski Zbigniew Hoffmann zaprasza do wspólnego świętowania Dnia Flagi. 2 maja o godzinie 12:00 głównymi ulicami Poznania przejedzie 100 kabrioletów w barwach narodowych. To pierwsze z wydarzeń z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości organizowanych przez wojewodę.

Tego dnia nie zabraknie też atrakcji dla miłośników motoryzacji i wszystkich, którzy chcą w niebanalny sposób świętować jedno z najmłodszych świąt państwowych. Przed urzędem powstanie miasteczko samochodowe, w którym będzie można podziwiać kabriolety, wziąć udział w konkursach, a także zdobyć gadżety przygotowane specjalnie na Dzień Flagi w setną rocznicę niepodległości.
Właściciele kabrioletów, którzy chcą wraz z kierowcami z całego kraju wziąć udział w paradzie, mogą zgłaszać się na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.