Zapisy na zajęcia przyjmowane są pod numerem 605 868 003 Zapisy na zajęcia przyjmowane są pod numerem 605 868 003

Podszkolą umiejętności miękkie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Środzie organizuje nieodpłatne warsztaty rozwoju osobistego „Soft skills to kosmos?”. Zajęcia adresowane do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych odbędą się w dniach 12-16 lutego w siedzibie poradni.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy przyjmowane są pod numerem 605 868 003. Program zajęć jest bogaty, interesujący i rozwijający. 12 lutego (godz. 10:00) – „Sztuka autoprezentacji. Nie szata zdobi człowieka, ale jak cię widzą, tak cię piszą”. 13 lutego (godz. 10:00) – „Jak z właściciela mózgu stać się jego użytkownikiem, czyli jak wykorzystać swoje szanse i możliwości?”. 14 lutego (godz. 11:00) – „Spotkanie z profesjonalistką, Izabelą Dudlik-Wicińską, stylistką fryzur”. 15 lutego (godz. 10:00) – „Zarządzanie czasem. Jak wykorzystać czas i nie dać się wykorzystać?”. 16 lutego (godz. 10:00) – „Rozwijanie umiejętności pracy zespołowej i współdziałania w grupie. Czy współpraca się opłaca?”.

Jakub

Jedyny w biurze redakcyjnym spoza Środy. Zajmuję się głównie tematami związanymi z inwestycjami i powiatem. Do niedawna bardzo aktywny strażak-ochotnik, niestety w ostatnim czasie w akcjach uczestniczący sporadycznie. Poza tym fan filmów z Tomem Hanksem i serii o Rockym
Balboa.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – j.kujawa@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Żłobek Mini Odkrywcy