Nowy Leopol, nowe możliwości

Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Grupa Polipol to jedno z największych i najnowocześniejszych w Europie przedsiębiorstw specjalizujących się w produkcji mebli tapicerowanych. Tworzymy produkty jedyne w swoim rodzaju, dzięki unikatowemu połączeniu umiejętności pracowników, ich pasji do tworzenia oraz najwyższej jakości surowców.

Historia Leopol Meble Polska rozpoczęła się w 2007 r. wtedy właściciele Grupy Polipol podjęli decyzję o przejęciu likwidowanego zakładu wraz z całą załogą. Od 2007 roku nie stoimy w miejscu. Z końcem maja, w Mechlinie przy trasie 432 dwa kilometry od obecnej lokalizacji w kierunku na Zaniemyśl zakończyliśmy budowę pierwszej części najnowocześniejszego w Europie zakładu produkującego wysokiej jakości meble tapicerowane.

Wiemy, że w meblu poza estetyką, która cieszy oko, ważną kwestię stanowi również komfort użytkowania. Dzięki profesjonalnemu działowi rozkroju pianki, którego pierwsza zmiana ruszyła z początkiem czerwca, będziemy w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.
Nowoczesne maszyny, dobór odpowiednich pianek, ich dokładne wyprofilowanie oraz właściwe planowanie umożliwiają optymalne wykorzystanie surowca. Jakość wycinanych elementów utrzymywana jest na najwyższym poziomie. Nad zgodnością i jakością produkcji czuwa wyszkolona kadra, która kontroluje precyzyjne cięcia formatek.

Kolejnym nowym działem w Leopol Meble Polska którego działanie rozpocznie się wraz z początkiem lipca jest profesjonalna stolarnia. Pracownicy zatrudnieni w dziale obróbki drewna odpowiedzialni będą za produkcję elementów stelaży, które następnie trafią do działu montażu. W procesie produkcji wykorzystywane będą wysokiej jakości tarcice, sklejki liściaste oraz płyty wiórowe. Przy obróbce sklejek, płyt oraz pianki stosujemy najnowocześniejsze wersje maszyn typu CNC. Posiadają one opcje automatycznego dopasowania oraz frezy, dzięki czemu możliwa jest wyjątkowo precyzyjna obróbka materiałów. Przy obróbce drewna korzystamy z zaawansowanej technologicznie i przyjaznej w obsłudze wielopiły. Wysoką dzienną wydajność uzyskujemy także dzięki innowacyjnym modelom automatycznych poprzecznych pilarek przelotowych. Ich zastosowanie jest szczególnie pożądane przy wycinaniu stałych długości materiału.

Nowy zakład, nowe możliwości - stawiamy na nowoczesne rozwiązania i w pełni wykwalifikowaną kadrę. Jesteśmy pracodawcą godnym zaufania. Wśród naszych pracowników mamy mnóstwo osób z ponad dziesięcioletnim stażem. Od początku oferujemy umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, bony świąteczne, dofinansowanie dojazdów i wiele innych). Chętnie angażujemy się w życie lokalnej społeczność wspierając inicjatywy organizowane zarówno przez Urząd Miasta Śrem jak i przez inne instytucje. Do naszej fabryki poszukujemy operatorów maszyn CNC (obróbka pianki i drewna), krawcowe, tapicerów, stolarzy oraz pracowników okołoprodukcyjnych. Jeśli chcesz stać się częścią naszego zespołu wyślij CV na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

NOWE ZDJĘCIA

Policja udaremniła nietrzeźwym kierowcom dalszą jazdę
Koronawirus: Stan na dzień 25 września - podsumowanie tygodnia
Środa: Nareszcie wykończą stadion
Sport: Wrócą ze złotem z Mistrzostw Europy Juniorów?
Środa: Umowa na wielką inwestycję podpisana!