×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 55

(U)ratuj tygrysa

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Wyjątkowa akcja dla tygrysów, które uratowało poznańskie ZOO. Graficy z agencji kreatywnej Tonik zachęcają do nabycia plakatów „Ratuj Tygrysa Tej”, które są cegiełką na wsparcie finansowe dla zwierząt, które trafiły do Poznania w bardzo ciężkim stanie.

Agencja „Tonik” przygotowała specjalne plakaty formatu B2 z wizerunkiem tygrysów oraz poznańskimi koziołkami. Całkowity dochód z akcji „Ratuj Tygrysa Tej” zostanie przekazany na rzecz poznańskiego ogrodu zoologicznego, które przygarnęło uratowane zwierzęta.

– Firma graficzna wyszła z inicjatywą zbierania funduszy na rzecz ratowania tygrysów. Za każdą darowiznę w kwocie min. 100 zł autorzy wysyłają autorski plakat pamiątkowy stworzony przez ich rysownika z wizerunkiem tygrysa i poznańskimi koziołkami w tle. Akcja cieszy się dużym powodzeniem. Obecnie na konto dla tygrysów wpłynęło już ponad 10 tys. zł i ta kwota wciąż rośnie. Średzianom z pewnością los tygrysów nie jest obojętny, żyje tym cała Polska – wyjaśniają organizatorzy.

Aby otrzymać designerski plakat, zaprojektowany specjalnie na potrzeby tej akcji trzeba wpłacić darowiznę (min. 100zł) bezpośrednio na konto poznańskiego ZOO.

Potwierdzenie przelewu należy przesłać na maila pomysłodawców: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W zamian darczyńcy otrzymają do domu plakat z tygrysem i poznańskimi koziołkami.

1 komentarz

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.