Intermarche w Środzie szuka pracowników. Intermarche w Środzie szuka pracowników.

Intermarche w Środzie ZATRUDNI...

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Intermarche w Środzie Wlkp. zatrudni SPRZEDAWCÓW do bezpośredniej obsługi Klienta (na Dział Napoje, Warzywa i Owoce oraz do odpieku i sprzedaży dań gotowych). Więcej informacji...

Twoje zadania:
- Obsługa Klienta według standardów sieci,
- Uzupełnianie i oznakowanie asortymentu,
- Utrzymanie porządku w miejscu pracy,
- Dbałość o przestrzeganie wewnętrznych procedur.

Doceniamy Cię za to, że:
- Masz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
- Jesteś osobą dyspozycyjną,
- Posiadasz umiejętności pracy w zespole,
- Jesteś otwarta/ty na pracę zmianową,
- Jesteś zaangażowana/y w swoją pracę.

Gwarantujemy:
- Ofertę stałego zatrudnienia na umowę o pracę,
- Atrakcyjne zarobki, premię uznaniową oraz systematyczny wzrost wynagrodzenia,
- Pracę w dynamicznym i dobrze zorganizowany zespole, możliwość rozwoju i awansu,
- Atrakcyjny pakiet socjalny, paczki na święta, wyprawki szkolne.

Zgłoszenia można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składać osobiście w Intermarche, Środa Wlkp. ul. Ks. M. Weychana 1, Dział Kadr od pn. do pt. w godz. 8.30 - 15.30. Informacji udzielamy również pod nr telefonu 61 285 00 78.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Szot Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wlkp., zgodnie z znowelizowaną w dniu 25 maja 2018r., ustawą o ochronie danych osobowych w związku z przyjęciem obowiązywania na ternie RP Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 .04. 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych".
Informujemy, że Administratorem danych jest Szot Sp. z o.o. z siedzibą w Środzie Wlkp. przy ul. Ks. M. Weychana 1. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo do dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.