Twój komfort, Twój prestiż, Twoja wygoda. Świat w okularach progresywnych Varilux bez ograniczeń. Twój komfort, Twój prestiż, Twoja wygoda. Świat w okularach progresywnych Varilux bez ograniczeń.

Twój komfort, Twój prestiż, Twoja wygoda. Świat w okularach progresywnych Varilux bez ograniczeń

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Z roku na rok firmy z branży optycznej wymyślają coraz to nowsze, bardziej udoskonalone powłoki czy konstrukcje szkieł. Świat optyki rozwija się w niesamowitym tempie, po to, aby sprostać coraz to większym wymaganiom klientów. W najnowocześniejszych soczewkach, z najnowszymi powłokami klient czuje się komfortowo i nie ma jakichkolwiek ograniczeń. Może używać okularów w każdej sytuacji, w każdej pozycji.

Ja jako właścicielka Salonów Świat Okularów również biorę aktywny udział w tym rozwoju poprzez wyposażanie moich Salonów w najnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający komputerowy dobór soczewek, a także precyzyjne pomiary klienta za pomocą kamery w technologii 3D.
Wiecie już Państwo, że dzięki specjalnemu komputerowi Visioffice, który znajduje się w każdym z moich Salonów staliśmy się specjalistami w doborze szkieł progresywnych Varilux.
Mój personel przeszedł szereg szkoleń, które umożliwiają precyzyjne dopasowanie szkieł indywidualnie dla każdego pacjenta.

Jako, że jestem zwolenniczką nieustannego rozwoju i poszerzania swoich kompetencji, jest mi niezmiernie miło poinformować wszystkich naszych klientów, a także tych z Państwa, którzy chcieli by nimi zostać, iż Salon przy ul. Czerwonego Krzyża został wyposażony w Ipad, który w połączeniu z komputerem Visioffice pozwala nam, na wykonywanie jeszcze bardziej specjalistycznych pomiarów potrzebnych przy zakupie szkieł progresywnych Varilux.
Od teraz będziecie Państwo mogli kupić w naszym Salonie obecnie najnowocześniejsze na świecie soczewki progresywne, umożliwiające czytanie na leżąco, zapewniające maksymalny komfort widzenia na każdą odległość, bez jakichkolwiek zniekształceń obrazu, bez konieczności uporczywego kręcenia głową na prawo i lewo.
Ipad w połączeniu z Visioffice pozwala na określenie parametrów zachowania wzrokowego i postury pacjenta podczas czytania. Odbywa się to poprzez śledzenie ruchów oczu i głowy w trakcie zadania imitującego czytanie. Dzięki temu urządzeniu wyeliminujemy wszelkie ograniczenia w użytkowaniu soczewek progresywnych w trakcie korzystania z odległości bliskiej.
Jako, że jesteśmy stałym, partnerem firmy Essilor, producenta tychże szkieł, możemy zaproponować je klientom w promocyjnej cenie! Tych z Państwa, którzy chcieliby się cieszyć nieskrępowanym widzeniem z bliska podczas noszenia okularów, zapraszam serdecznie do Salonu Optycznego Świat Okularów przy ul. Czerwonego Krzyża 12/2 po najnowocześniejsze soczewki progresywne w technologi 3D, a co za tym idzie po komfort, prestiż i zadowolenie.

Pamiętajcie, Świat Okularów to lider w sprzedaży soczewek progresywnych Varilux!!!
Ponad 400 soczewek progresywnych sprzedawanych rocznie! Zaufało nam kilka tysięcy pacjentów, zaufaj i Ty!
Świat Okularów ul. Czerwonego Krzyża 12/2, telefon 786 229 846.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA